rozwijaj firmę
delegując zadania
wirtualnej asystentce

Prowadzisz firmę i masz wrażenie, że ciągle brakuje Ci czasu? Codziennie zmagasz się z obowiązkami, których nie masz ochoty wykonywać i najchętniej oddałabyś je komuś innemu?

Rozpocznij współpracę z Wirtualną Asystentką i zyskaj czas na kluczowe działania, które pozwolą rozwinąć Twój biznes!

Pracuję tyle, ile potrzebujesz I Kiedy potrzebujesz.

Zastanawiasz się czy
wirtualna asystentka to rozwiązanie dla ciebie?

Czujesz, że ilość obowiązków Cię przytłacza? Chcesz skupić się na czynnościach, które dają Ci największą satysfakcję z prowadzenia własnego biznesu? A może chcesz zyskać więcej czasu na życie prywatne? 

Jeśli choć raz odpowiedziałaś „TAK”  to świetnie trafiłaś!

Deleguj zadania i zyskaj czas na sprawy najbardziej istotne dla Ciebie!

Jak zwiększyć zyski pracując mniej? To proste!

Jeżeli prowadzisz firmę od jakiegoś czasu, pewnie wiesz już, że oprócz głównej działalności, która sprawia Ci najwięcej frajdy, musisz wykonywać jeszcze wiele dodatkowych zadań. 

Jeśli jesteś projektantem to zapewne chciałabyś skupić się na tworzeniu nowych koncepcji. Poświęcanie czasu na prowadzenie mediów społecznościowych czy też na budowę własnej strony nie jest dla Ciebie. Ty stworzyłaś przecież własną markę! Uwielbiasz projektować, tworzyć stylizacje i szyć. Na to potrzebny Ci jest czas!

“Możesz zrobić wiele, ale nie wszystko.”

– David Allen

Poświęcając czas na dodatkowe obowiązki, nie możesz skupić się na tym, co najważniejsze w Twoim biznesie. Wtedy opcje są dwie – albo nie jesteś w stanie w 100% zająć się wszystkim, przez co się nie rozwijasz, albo pracujesz dzień i noc, jesteś wykończona. Oba scenariusze powodują, że czujesz wypalenie i masz ochotę zrezygnować, rzucić to wszystko i jechać w Bieszczady 😉 

Nie mówię, że Bieszczady są złe, ale chyba lepiej jest pojechać tam ze świadomością, że podczas gdy Ty odpoczywasz, Twój biznes cały czas się rozwija i ktoś nad nim czuwa.

co zyskujesz zlecając mi zadania?

Wirtualna asystentka - Ula Wrzosek
co moze robic wirtualna asystentka

Jesteś nadal na tej stronie, bo pewnie chcesz w końcu zainwestować w swój biznes i zaangażować się w działania, które przyniosą Ci większe dochody!

Bardzo często ludzie mówią „Załóż firmę. Będziesz mieć dużo czasu dla siebie, dużo zarobisz”. Ty jednak codziennie martwisz się, że nie wyrabiasz się z pracą. Pracujesz od rana do nocy a efektów w postaci pieniędzy na koncie ciągle nie widać. Zastanawiasz się co zrobić, aby w końcu czerpać przyjemność z prowadzenia firmy i widzieć jak z miesiąca na miesiąc Twój biznes się rozwija , a Ty osiągasz coraz lepsze wyniki.

Deleguj zadania – sama skup się na działaniach, na których się znasz i które lubisz!

W czym DOKŁADNIE mogę Ci pomóc?
sprawdź moje specjalizacje

tworzenie stron internetowych wordpress

Strony internetowe

Tworzę, modyfikuję oraz obsługuję strony internetowe oparte na WordPressie.

zadania kreatywne grafiki

zadania kreatywne

Wykonuję działania kreatywne, takie jak grafiki na potrzeby kanałów społecznościowych, infografiki, PDFy itp.

obsługa social meda

Social Media

Pomagam w prowadzeniu mediów społecznościowych.

deleguj zadania wirtualnej asystentce

inne drobne zadania

Zajmuję się obowiązkami, na które Ty nie masz czasu lub chęci.

Być może wydaje Ci się, że delegowanie zadań Wirtualnej Asystentce to dodatkowe koszty, które w rezultacie zmniejszą Twoje dochody. Delegowanie zadań to inwestycja! Inwestycja, która zwróci się już podczas pierwszej godziny mojej pracy! Już od pierwszej godziny możesz zarabiać więcej!

Zaraz Ci to wytłumaczę. Spójrz na dwie poniższe kolumny:

 

WYKONUJESZ WSZYSTKIE ZADANIA SAMODZIELNIE

Chcesz samodzielnie stworzyć i zarządzać swoją stroną internetową – poświęcasz kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin na naukę. Po drodze niespodziewanie pojawiają się problemy techniczne. Przez kilka godzin szukasz odpowiedzi jak rozwiązać napotkaną przeszkodę. Przez te wszystkie godziny nie zarabiasz.

Chcesz, aby Twój Facebook przyciągał nowych Klientów. Masz pomysł na ciekawe posty, ale wymyślanie grafik i obsługa programu graficznego sprawia, że najchętniej wyrzuciłabyś komputer przez okno. Poświęcasz kilka godzin w miesiącu na nużące klikanie. W tym czasie mogłabyś zdobyć kilku nowych klientów. 

DELEGUJESZ CZĘŚĆ ZADAŃ I SKUPIASZ SIĘ NA KLUCZOWYCH DZIAŁANIACH

 

Zlecasz Wirtualnej Asystentce wykonanie strony internetowej. Wirtualna Asystentka zna się na tym co robi, dzięki czemu strona powstaje o wiele szybciej. 

Ty w tym czasie może dopracować swój produkt, stworzyć nową ofertę, sprzedawać i zarabiać!

Przesyłasz informacje, czego mają dotyczyć grafiki, ustalasz termin wykonania pracy. I tyle! Wiedząc, że będziesz mieć materiały gotowe na czas, możesz spokojnie skupić się na zadaniach, które dają Ci przyjemność i pieniądze!

Podsumowując – Nie marnujesz czasu. Nie rozdrabniasz się na mniej istotne zadania. Robisz to co lubisz, rozwijasz cały czas swoją firmę, a mniej ważnymi sprawami i zadaniami technicznymi zajmuję się ja.

Nadal się zastanawiasz?
sprawdź co mówią o mnie inni

 • positive review  Bardzo szybka pomoc przy każdym zleceniu. Szeroki wachlarz propozycji , pomysłów. Bardzo polecam 🙂

  Paulina Kulma Avatar Paulina Kulma
  11 marca 2020
 • positive review  Profesjonalne podejście do Klienta oraz wytyczonych zadań. Szybka i sprawna współpraca. Polecam każdemu, kto ceni sobie czas oraz jakość.

  Dorota Szmurło Avatar Dorota Szmurło
  17 grudnia 2019
 • positive review  Ula pomogła mi rozwiązać problem z którym borykałam się 3 dni 😮 Otwarta i bardzo pomocna :] Widać, że zna się na rzeczy!

  Żaneta Forreiter Avatar Żaneta Forreiter
  20 kwietnia 2020
 • positive review  Ula sama wyszła z inicjatywą pomocy i bardzo szybko rozwiązała problem na stronie www, który męczył mnie od dłuższego czasu, a z którym inni informatycy nie dali sobie wcześniej rady. Myślę, że to świetny początek naszej przyszłej współpracy. Polecam serdecznie 🙂

  Olga Samolej Avatar Olga Samolej
  22 kwietnia 2020

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

im więcej godzin tym mniej płacisz za 1h !

Cennik Wirtualnej Asystentki

Interesuje Cię inna liczba godzin? Nie ma problemu! Jestem elastyczna, dopasuję ofertę specjalnie do Twoich preferencji.

Współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin (administracja, copywriting, social media, grafika itp.), więc zlecając mi zadania nie musisz tracić czasu na poszukiwania dodatkowych osób. Nasz zespół zadba o wszystko!

START

549 zł

brutto      

5 godzin      

Ważny 1 miesiąc   

STANDARD

1049 zł

brutto      

10 godzin    

Ważny 1 miesiąc   

PREMIUM

1999zł

brutto      

20 godzin     

Ważny 1 miesiąc   

ZAMÓW PAKIET TERAZ!

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.