FAQ

Jako Wirtualna Asystentka zdalnie wykonuję zadania, na które nie masz czasu.  Pracuję tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Mogę zająć się zadaniami związanymi z obsługą biura, strony internetowej i social media, sklepu. Mogę również przygotować dla Ciebie podstawowe materiały wizerunkowe, takie jak wizytówki, papier firmowy, rollupy itp. Nie jestem webdeveloperem ani grafikiem, ale dzięki znajomości obu branż mogę pomóc Ci znaleźć odpowiedniego wykonawcę.  Chcesz, abym zajęła się jeszcze innymi zadaniami? Skontaktuj się ze mną! Uzgodnimy najlepsze dla obu stron warunki.

Na tyle ile potrzebujesz. Oferuję pakiety 5h, 10h, 20h, które możesz wykorzystać w ciągu miesiąca. Im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za godzinę mojej pracy dla Ciebie. Potrzebujesz większej liczby godzin lub wolisz rozliczać się za ryczałtowo za zlecone zadania? Nie ma problemu! Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Podczas pracy korzystam z programu do mierzenia czasu oraz delegowania zadań. Po zakończeniu każdego zadania możesz sprawdzić, ile czasu jeszcze zostało Ci do wykorzystania.

Jeśli nie masz na to czasu, mogę wysyłać Ci cyklicznie raporty na adres mailowy. 

Możesz podjąć decyzję, czy chcesz, abym kontynuowała pracę w danym miesiącu czy wolisz poczekać do kolejnego okresu rozliczeniowego. Jeśli zdecydujesz się na dodatkowe godziny, ustalimy ile ich potrzebujesz.

Na początku współpracy ustalamy w jaki sposób będziesz delegować mi zadania i jaki jest czas na ich realizację. Najczęściej zleconą pracę wykonuję w przeciągu 24 lub 48 godzin lub wg ustalonego na kilka dni wcześniej harmonogramu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że będę potrzebna „na już”, zrobię wszystko, by Ci pomóc.

Sposób komunikacji zależy od Twoich preferencji. Mamy do wyboru kilka możliwości. Możemy kontaktować się telefonicznie, mailowo lub poprzez Skype. Obowiązki możesz przesyłać mi również za pomocą Trello.

Na początek spisz zadania, które chcesz mi przekazać. Kolejny krok to kontakt ze mną. Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Oczywiście! Na początek polecam pakiet „START”. Pakiet zawiera 5h, które możesz wykorzystać w ciągu 1 miesiąca. Tyle czasu wystarczy, aby sprawdzić czy nasza współpraca układa się pomyślnie. 

Jeśli w dalszym ciągu masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną