FAQ

Wirtualna Asystentka zdalnie wykonuje zadania, na które nie masz czasu.  Pracuje tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Może zająć się zadaniami związanymi z obsługą biura, strony internetowej i social media, sklepu. Może również przygotować dla Ciebie podstawowe materiały wizerunkowe, takie jak wizytówki, papier firmowy, rollupy itp.  

Na tyle ile potrzebujesz. Oferujemy pakiety 5h, 10h, 20h, które możesz wykorzystać w ciągu miesiąca. W ramach pakietu pracuje dla Ciebie zgrany zespół, który uzupełnia się w swoich umiejętnościach. Dzięki temu masz kilka specjalistek w ramach jednego wynagrodzenia! Im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za godzinę pracy dla Ciebie. Potrzebujesz większej liczby godzin lub wolisz rozliczać się ryczałtowo za zlecone zadania? Nie ma problemu! Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Podczas pracy korzystamy z programu Toggl do mierzenia czasu oraz  Asany lub Trello do delegowania zadań. Na bieżąco przesyłamy raporty wykorzystania czasu na poszczególne zadania.

Możesz podjąć decyzję, czy chcesz, abyśmy kontynuowały pracę w danym miesiącu czy wolisz poczekać do kolejnego okresu rozliczeniowego. Jeśli zdecydujesz się na dodatkowe godziny, ustalimy ile ich potrzebujesz i wystawimy kolejną fakturę. Nie naliczamy dodatkowych opłat za dodatkowe godziny w ciągu 1 miesiąca.

Na początku współpracy ustalamy w jaki sposób chcesz delegować nam zadania – z naszej strony proponujemy Asanę lub Trello. Najczęściej zleconą pracę wykonujemy w przeciągu 24-48 godzin lub wg ustalonego na kilka dni/tygodni wcześniej harmonogramu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że będziemy potrzebne „na już”, zrobimy wszystko, by Ci pomóc.

Sposób komunikacji zależy od Twoich preferencji. Mamy do wyboru kilka możliwości. Możemy kontaktować się telefonicznie, mailowo lub poprzez Skype. Obowiązki możesz przesyłać nam również za pomocą Asany lub Trello.

Na początek spisz zadania, które chcesz nam przekazać. Kolejny krok to kontakt z nami. Zadzwoń lub napisz wiadomość. Umówimy się na krótkie spotkanie przez Skype/Zoom i omówimy szczegóły współpracy

Oczywiście! Na początek polecamy pakiet „START”. Pakiet zawiera 5h, które możesz wykorzystać w ciągu 1 miesiąca. Tyle czasu wystarczy, aby sprawdzić czy nasza współpraca układa się pomyślnie. 

Jeśli w dalszym ciągu masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami!