Kilka słów o mnie

Twój sukces to mój sukces

Nazywam się Ula Wrzosek. Jestem inżynierem zootechniki, jednak wybierając drogę zawodową postawiłam na działalność związaną z administracją biurową i szeroko pojętym e-marketingiem.

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań. Posiadam 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz nadzorowaniu funkcjonowania firmy pod kątem administracyjnym. Ze względu na work-life balance zdecydowałam się na wykonywanie pracy zdalnie. Dzięki skuteczności w działaniu i dobrej komunikacji postanowiłam zostać wirtualną asystentką i wspierać przedsiębiorców w rozwoju biznesu.

Twój sukces to mój sukces. Dużą satysfakcję daje mi świadomość, że moja praca pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które możesz inwestować w nowe cele.

Jestem sumienna i konkretna – delegując zadania masz pewność, że będą wykonane precyzyjnie i terminowo. Nie przestaję się rozwijać, cały czas poszerzam wiedzę, aby oferować Ci usługi wysokiej jakości.  Jeśli mi pozwolisz, wykażę się inicjatywą i pomogę w usprawnieniu działań w Twojej firmie. To wszystko sprawi, że Ty skupisz się na tym, co daje Ci przyjemność w prowadzeniu własnego biznesu. 

Prywatnie jestem mamą, która łączy organizację życia domowego, spełniając się również zawodowo. Moją pasją od wielu lat jest jeździectwo. Kontakt z końmi i jazda konna wzmaga wydzielanie hormonów szczęścia i adrenaliny. Dzień w stajni daje mi pozytywną energię do dalszego działania.

Zapraszam serdecznie do współpracy – razem uda nam się osiągnąć jeszcze więcej!

Wirtualna asystentka - Ula Wrzosek