Kilka słów o mnie

Twój sukces to mój sukces

Nazywam się Ula Wrzosek. Jestem inżynierem zootechniki, jednak wybierając drogę zawodową postawiłam na działalność związaną z administracją biurową i szeroko pojętym e-marketingiem.

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań. Posiadam 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz nadzorowaniu funkcjonowania firmy pod kątem administracyjnym. Ze względu na work-life balance zdecydowałam się na wykonywanie pracy zdalnie. Dzięki skuteczności w działaniu i dobrej komunikacji postanowiłam zostać wirtualną asystentką i wspierać przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Jeżeli ciągle masz wrażenie, że doba jest zbyt krótka, a nadmiar zadań sprawia, że nie możesz skupić się na kluczowych działaniach, to dobrze trafiłaś!

Twój sukces to mój sukces. Dużą satysfakcję daje mi świadomość, że moja praca pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które możesz inwestować w nowe cele.

Jestem sumienna i konkretna – delegując zadania masz pewność, że będą wykonane precyzyjnie i terminowo. Nie przestaję się rozwijać, cały czas poszerzam wiedzę, aby oferować Ci usługi wysokiej jakości.  Jeśli mi pozwolisz, wykażę się inicjatywą i pomogę w usprawnieniu działań w Twojej firmie. To wszystko sprawi, że Ty skupisz się na tym, co daje Ci przyjemność w prowadzeniu własnego biznesu. 

Prywatnie jestem mamą, która łączy organizację życia domowego, spełniając się również zawodowo. Moją pasją od wielu lat jest jeździectwo. Kontakt z końmi i jazda konna wzmaga wydzielanie hormonów szczęścia i adrenaliny. Dzień w stajni daje mi pozytywną energię do dalszego działania.

Zapraszam serdecznie do współpracy – razem uda nam się osiągnąć jeszcze więcej!

wirtualna asystentka - Ula Wrzosek