POZNAJ NASZE USŁUGI

Dlaczego Warto zatrudnić Wirtualną Asystentkę?

Jesteśmy zgranym zespołem Wirtualnych Asystentek. Uzupełniamy się w swoich specjalnościach, dzięki czemu decydując się na współpracę z nami w ramach jednego pakietu pracuje dla Ciebie kilka specjalistek!

Pracujemy zdalnie – nie musisz organizować nam miejsca w biurze. Nie musisz również zatrudniać nas na etat. Płacisz tylko za wykonaną pracę. Możemy rozliczać się godzinowo (naliczanie sekundowe ;)) lub wcześniej ustalić stawkę za zlecone zadanie.

Deleguj zdalnie i rozwiń swój biznes!

Poniżej przedstawiam Ci zakres naszych działań. Jesteśmy otwarte zarówno na pojedyncze zlecenia, jak również długoterminową współpracę.

obsługa administracji zdalne wsparcie

administracja

Przypilnujemy porządku w fakturach, przygotujemy dokumenty dla nowych i obecnych pracowników. Pomożemy Ci w rekrutacji – zredagujemy ogłoszenie i wykonamy wstępną selekcję kandydatów.  Potrzebujesz Office Managera w niepełnym wymiarze godzin? Zadzwoń  – ustalimy jak miałaby wyglądać nasza współpraca.

dodawanie postów na facebooka

Social media

Zajmiemy się kompleksowo Twoimi kanałami społecznościowymi – utworzymy treści do postów, wykonamy do nich grafiki, następnie je zaplanujemy. Możemy również zająć się tylko częścią tych zadań.

działania kreatywne

Utworzymy grafiki na potrzeby social media, zadbamy o przygotowanie wizytówek, papieru firmowego, rollupów itp. Podczas pracy korzystamy m.in z programów takich jak Canva, Photoshop, Illustrator.

Wirtualna asystentka - Ula Wrzosek

wordpress

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową na WordPressie. Jeśli chcesz, zajmiemy się również bieżącą obsługą – pomożemy w prowadzeniu bloga, sprawdzimy aktualizacje, przygotujemy newsletter.

Być może wydaje Ci się, że delegowanie zadań zespołowi WA to dodatkowe koszty, które w rezultacie zmniejszą Twoje dochody. Delegowanie zadań to inwestycja! Inwestycja, która zwróci się już podczas pierwszej godziny naszej pracy! Już od pierwszej godziny możesz zarabiać więcej!

Zaraz Ci to wytłumaczę. Spójrz na dwie poniższe kolumny:

WYKONUJESZ WSZYSTKIE ZADANIA SAMODZIELNIE

Chcesz samodzielnie stworzyć i zarządzać swoją stroną internetową – poświęcasz kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin na naukę. Po drodze niespodziewanie pojawiają się problemy techniczne. Przez kilka godzin szukasz odpowiedzi jak rozwiązać napotkaną przeszkodę. Przez te wszystkie godziny nie zarabiasz.

Chcesz, aby Twój Facebook przyciągał nowych Klientów. Masz pomysł na ciekawe posty, ale wymyślanie grafik i obsługa programu graficznego sprawia, że najchętniej wyrzuciłabyś komputer przez okno. Poświęcasz kilka godzin w miesiącu na nużące klikanie. W tym czasie mogłabyś zdobyć kilku nowych klientów.

DELEGUJESZ CZĘŚĆ ZADAŃ I SKUPIASZ SIĘ NA KLUCZOWYCH DZIAŁANIACH

Zlecasz Wirtualnej Asystentce wykonanie strony internetowej. Wirtualna Asystentka zna się na tym co robi, dzięki czemu strona powstaje o wiele szybciej.

Ty w tym czasie może dopracować swój produkt, stworzyć nową ofertę, sprzedawać i zarabiać!

Przesyłasz informacje, czego mają dotyczyć grafiki, ustalasz termin wykonania pracy. I tyle! Wiedząc, że będziesz mieć materiały gotowe na czas, możesz spokojnie skupić się na zadaniach, które dają Ci przyjemność i pieniądze!

Podsumowując – Nie marnujesz czasu. Nie rozdrabniasz się na mniej istotne zadania. Robisz to co lubisz, rozwijasz cały czas swoją firmę, a mniej ważnymi sprawami i zadaniami technicznymi zajmujemy się my.

Jesteśmy zgranym małym, zgranym zespołem. Każda z nas zna się na czymś innym, uzupełniamy się w swoich umiejętnościach i doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaoferować Ci indywidualny plan działania na wysokim poziomie, ponieważ cały czas rozwijamy się w ramach swoich specjalizacji. Nie musisz obawiać się chaosu i dezorganizacji – będziesz kontaktować się z jedną Asystentką, która zajmie się delegowaniem zadań pozostałym członkiniom teamu.